Chcesz poprawić swoją sylwetkę? To idealny produkt dla Ciebie!

Forskolin jest produktem roślinnym wynikającym z korzenia członka rodziny miętowej znanej jako Indian Coleus, który wyrasta w Tajlandii, Nepalu oraz częściach Indii.

Forskolin-Diet-cena-apteka-ceneoPodczas kiedy forskolin od stara był eksploatowany w medycynie ludowej do działania astmy i oryginalnych innych dolegliwości, stanowi on obecnie sprzedawany jako uzupełnienie odchudzania.

Tradycyjnie, forskolin i coleus rośliny były zużywane do promowania ogólnego zdrowia oraz stałego samopoczucia. Forskolin istniał również używany do leczenia astmy oraz zaburzeń oddychania.

W jego prawdziwym środowisku miejscowa ludność ugotowała korzeń palucha, żeby przyrządzać herbatę do picia oraz promować dobre samopoczucie. Obecnie stanowi szalenie popularny jako suplement odchudzający.

Jak funkcjonuje forskolin w utracie wagi?

Teoretycznie forskolin wspomaga odchudzanie poprzez pomoc w budowaniu enzymów zwanych lipazą i cyklazą adenylanową.

Te dwa enzymy wolne kwasy tłuszczowe z komórek organizmu. Kiedy kwasy tłuszczowe są wolne, potrafią stanowić spalane jako paliwo. Kiedy organizm spala kwasy tłuszczowe, może obniżyć zawartość tłuszczu bez pomysłu na chudą masę mięśniową.

Niestety, teoria ta nie uważa, że ażeby doszło do utraty masy, musi również wystąpić niedobór kalorii. Innymi słowy, kobieta musi spalić więcej kalorii niż spożywa przez życie oraz picie. Gdy więc się nie powiedzie, osoba nie będzie schudnąć.

Tak zatem, podczas gdy forskolin może zwiększyć spalanie tłuszczu zdolności, istnieje co nieistotne bez zdrowej diety oraz zajęć w charakteru wspomożenia deficytu kalorii.

Badania skuteczności Forskolin DietForskolin-Diet-sposob-dzialania

Rezultaty badań na forskolin i utrata wagi ciała są mieszane.

Podczas kiedy badanie wykonane na lokalnej liczbie pacjentów z nadwagą oraz otyłością wykazało, że forskolina zmniejszyła ich tkanki tłuszczowe, toż stanowił znikomy wpływ na ich wagę.

Inne wykonane badania miały różne efekty. W poszukiwaniu z podwójnie ślepą próbą 23 osobom z otyłością podano 250 miligramów (mg) forskoliny dwa razy dziennie przez 12 tygodni. Badania dowodzą, iż forskolina nie pomogła kobietom schudnąć. Jednakże płaci się, iż suplement zmniejszał wszelkie dodatkowe przyrosty masy ciała podczas kupowania go.

Dlaczego ludzie uważają Forskolin Diet?

Ludzie przyjmują suplementy z wielu czynników. Ale znacznie kilka istotnych przykładów na poparcie jego traktowania dla każdego etapu zdrowia.

Niektóre doświadczenia sugerują, iż forskolin może wesprzeć w utracie masy oraz budowy mięśni. W jednym spośród niezwykle delikatnych badań, otyłość i otyłych panów wziął 250 miligramów 10% ekstraktu forskolinu dwa razy dziennie. Po 12 tygodniach stracili więcej tkanki tłuszczowej więc tworzyli istotniejszy wzrost poziomu testosteronu w porównaniu do odpowiednich mężczyzn przyjmujących placebo. Jednak dobrze doświadczeń należy wykonać, żeby stwierdzić te owoce oraz zdecydować jego bezpieczeństwa.

Forskolin ma dużą historię jako ludowe rozwiązanie na astmę. Niektóre pytania to potwierdzają. Forskolin umieszcza się realizować w forma podobny do pewnych rodzajów konwencjonalnych leków na astmę, przez podniesienie poziomu związku zwanego cyklicznym AMP. Pozwala to rozluźnić mięśnie wokół oskrzeli, aby ułatwić oddychanie.

forskolin diet

Forskolin-Diet.com