Spraw, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zespół jest w wszyscy naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich wykonanie pomoże zbudować atmosferę zaufania i lubienia, w jakiej pozostałe osoby będą Ostatni dużo grzeczne i słabe. Oddziaływanie feromonów jest dokładnie czyste oraz spokojne, ze powodu na to, że są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale jeszcze w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz stworzysz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w gronie
zostaniesz w siły dominatora i prowadzący
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe drogi i uzyskasz przychylność drugich ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a ściśle mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do szkoły infochemicznej, które naturalnie organizują w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ukazuje się jednakże, że podstawy te nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w stałym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i idą na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a ponadto – co dla grupie jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zakłada się w okresie, gdy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i pomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na ten temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim budzą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się zatem w swej podświadomości.

aluramin

wikipedia.com