Marzyłeś o doskonałej formie, jednak ciężko o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najlepsze aktywne pierwiastki oddają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i energii jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i bliskie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Zaprezentowało się, że ta pasje do czynienia swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i doborem zdrowej diety nauczyły go jako prawidłowo dbać o siebie. Tę wiedzę kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )