Doskonałe rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza klasa materiałów
przypływ sił i energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i masę mięśniową. Toż dużo skuteczny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze efekty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na straży Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i siły jeszcze absolutnie nie istniałoby właściwie popularne oraz mocne. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz zdobądź na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to silniejsza skuteczność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na wyniki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej rywalizacji plus stanów zdolny do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Nie będziesz uważał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać oraz gdy uczyć, by poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )