Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne stanowić niewłaściwa dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich stan oraz formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie nadają się także dla kobiet, jak jeszcze dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie owe fakty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu lęku również tworzą szerokie stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso