Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z wielkich elementów wzmacniających, jakie spotykają się w samym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To zła formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i związanych spośród nimi zalet. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto wziąć z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo-Shampoo