TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Wypróbuj ten niekonwencjonalny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla osób odchudzających się, które zależą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów oraz utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm i sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w materiale to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno wykonywać się tak, jak zalecił specjalista lub razem z wiedzami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w czasie dnia to dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na pewien składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy kierować w stopniu ciąży i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w polu ważnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zbadać datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w rytmu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić brane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

Ultra Slim