Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w całości zaspokojona? Panie chcą wiele czasu, by czuć kompletną radość z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że owo nie problem, to jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się to bardzo, ona widać w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminax

femmax