Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w kwestie kapsułek. Wynik ten dany jest do podawania w terminach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie zapewne być skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji delikatnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy decydować w trakcie albo po posiłku, popijając sporą kwotą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na wszelki jego element.

Suplementy diety powinny być przetrzymywane w temperaturze pokojowej w środek naturalny dla malutkich dzieci. Chronić przed słońcem i robieniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może istnieć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax

tani Follixin