Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest zwykle wyczerpany. Musi odpocząć. Z tej przyczyny niezmiernie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój penis jest kamagra tanio zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo istotny.