Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, że dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Na co dzień spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, erekcja
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wskutek tego powinno się włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra